O nás

Předseda VV TJ je Ladislav Grmela st., místopředseda TJ a starosta obce František Přikryl, sekretář Antonín Horváth a členové VV pánové Jiří Pospíšil ml.,     Vašík Josef a Ďuriník Petr. Dalšími členy jsou oba páni trenéři.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Naše organizace zaštiťuje několik odvětví jako turistika, fotbal a v minulosti i šachy. V současnosti je hlavním oborem činnosti fotbal.

Tento soutěžní ročník se nám pro malý počet hráčů v kategorii dorostu nepovedlo tuto kategorii přihlásit, ale předchozí umístění našich dorostů v SR 2012/2013 nás velice těšilo.

Děkujeme proto všem funkcionářům, hráčům za přístup a p. I. Brhélovi a J. Pospíšilovi ml. za odvedenou práci.

Vybraní hráči z řad Našich žáků hrají v MFK Vyškov na strřídavý start.

V současnosti máme družstvo žáků pod vedením p.Miloše Zbořila hrající okresní soutěž. V předchozí sezoně 2012/2013 toto družstvo obsadilo první místo ve skupině a podařilo se získat titul Přeborníka Okresu. Odkaz na web žáků:Fotbal Mor. Málkovice

Družsto Mužů vede p. Ivo Brhel a relativně mladý kolektiv se v současnosti stmeluje a sehrává.